GNT ONLINE

SZTANGA, HANTLE, KETTLE

Dołącz do naszego teamu treningowego i trenuj online z naszymi indywidualnymi planami treningowymi!
Nasze programy treningowe pomogą Ci rozwinąć  wszystkie 5 filarów sprawności: siłę, wytrzymałość, szybkość, koordynację i mobilność.

Tworząc dla Ciebie plan treningowy bierzemy pod uwagę Twój poziom zaawansowania, cele treningowe, dostępny sprzęt, możliwości czasowe.

Chcemy żebyś maksymalnie mógł wykorzystać czas spędzony na treningu!

Pracując naszymi planami treningowymi, pilnująć założeń żywieniowych i dbając o regenerację na pewno zauważysz ogromne zmiany siłowe, wydolnościowe i sylwetkowe!

gntonline

Cały program treningowy będziesz otrzymywał w specjalnie do tego przeznaczonej aplikacji!

Oprócz standardowych informacji treningowych takich jak: ćwiczenia które masz wykonać, ilość serii, powtórzeń, intensywność czy czas przerw, każde ćwiczenie pokazane jest w formie VIDEO!  Dzięki temu nie musisz się zastanawiać czy dobrze rozumiesz ćwiczenie i wyszukiwać nazwy ruchu w internecie:)

Jak dołączyć do naszego GNT ONLINE?

Pytania i odpowiedzi

Plan treningowy jest dostosowywany do Twoich możliwości. Niezależnie czy jesteś osobą początkującą czy trenujesz regularnie od kilku lat. Ważne żebyś był gotowy na progres i zaufał procesowi!

Wszystko zależy ile dni masz do dyspozycji! Pamiętaj, że 1 zrobiony trening  to więcej niż żaden:)

Możesz (wtedy nie ogranicza nas sprzęt jaki masz do dyspozycji), ale równie dobrze możesz trenować w domu posiadając minimalny sprzęt do dyspozycji! Naprawdę wystarczą nawet gumy treningowe żeby cieszyć się z efektów ćwiczeń!

 

Trenerzy Gotowy Na Trening

GNT ONLINE

300 zł brutto / miesiąc

Wykup na dłużej i skorzystaj z niższej ceny!

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA!

Zapisując się na Newsletter zgadzasz się z naszą polityką prywatności​.
Shopping Cart